Дизайнер Максим Середа родом із Золотоноші і його помічниця-конструктор одягу Маша Дзюбенко стали переможцями шоу “Подіум” на “Новому каналі”. Про це глядачам стало відомо під час фіналу проекту, який транслювався 20 квітня. Про це інформує прес-служба “Нового каналу”.

Дует “Середа” впорався із найскладнішим випробуванням шоу – відшивом колекції з п’яти моделей лише за три дні.

У фінал проекту спочатку пройшло три дизайнери – Кирило Харитонцев із Сімферополя, Іра Навельська з Івано-Франківська та Максим Середа і його помічниця. Та після першого фінального випробування – пошиття вбрання для ведучої реаліті Наталії Гоцій – з перегонів вибув Кирило.

– Їхніми наставниками стали топові українські дизайнери – Катя Сильченко та Лілія Літковська, – каже Наталя Гоцій. – Катя допомагала з колекцією Ірі, а Ліля – Максиму. Але їхня допомога була теоретичною. А от при відшиванні нарядів допомагали учасники реаліті, які вже вибули. Всі вони спеціально на кілька днів з’їхалися до Києва.

Дует Середа присвятили свою колекцію Фредді Меркьюрі.

blank

А Іра Навельська створила вбрання для спортивних, сексуальних і впевнених у собі дівчат.

blank

– Обидві колекції були дуже високого рівня, – каже голова оргкомітету Українського Тижня моди Ірина Данилевська, яка приєдналася до основного складу дизайнерів на фіналі. – Середа зробив дуже яскраву картинку. У його роботах видно динаміку. Я б, напевно, не стала так сміливо гратися з матеріалами і формами, коли в тебе лише п’ять моделей. Але він точно нас здивував. Іра Навельська змогла своєю колекцією передати правильну позитивну емоцію. Всі look’и дуже цілісні і стилістично чисті. Але завжди хочеться бачити те, що ми ще не бачили. Хочеться, щоб дизайнер був на півкроку попереду, щоб він не слідував за трендам, а задавав їх. Але хай там як, а майже всі гості показу були в одязі, який повторював тренди з колекції Ірини.

blank

На цьому фінальні сюрпризи не закінчилися! Багато іменитих українських дизайнерів вирішили взяти собі під крильце учасників проекту «Подіум». Так, майстер корсетів і шикарних вечірніх нарядів Самюель отримав роботу у дизайнера та експерта «Подіуму» Каті Сильченко. Ліля Літковська покликала до себе Сільвію Ротар, Лізу Зволінську запросив на роботу бренд Must Have, а Христину Еруотор – Андре Тан.

Переможець першого сезону проекту “Подіум” отримує участь в основній програмі показів весна/літо 2020 на Українському тижні моди, три професійні швейні машинки, поїздку на Тиждень моди в Парижі та повний курс конструювання одягу.

“Після фіналу проекту минуло вже кілька місяців, а я досі не можу повірити, що виграв! – зізнається дизайнер Максим Середа. – Я справді вважаю, що на проекті було багато гідних і талановитих хлопців та дівчат. Після зйомок я багато працюю над собою: вивчаю англійську, вчуся шити і кроїти. І готуюся дивувати український fashion-світ своєю колекцією на Ukrainian Fashion Week”.