Колишній голова Черкаської ОДА Олександр Скічко, який залишається в Києві, хоча має право виїхати як багатодітний тато, потрохи звикає до відсутності світла. Судячи з посту в Instagram, особливої радості йому нині приносить гаряча вода. А їжа у вигляді печива та консерв цілком влаштовує, пише “Таблоід“.

“За останні 48 годин я світло в себе вдома впіймав максимум на 3 години! І і мій приклад далеко не найгірший. Але можу сказати, що коли воно з’являється ти цінуєш його по справжньому.

Це було вчора ввечері! Я дуже добра пам’ятаю цей момент, прийшов додому,не було, 10 поверхів промайнули як завжди з легкістю. Я зняв куртку, помив руки, зацінив, що є гаряча вода – насолода. Правда, ми раніше ніколи так не цінували гарячу воду. Пішов попити води, з’їсти печива, тому що з їжі в мене відтепер є лише печиво, консерви, вода і молоко в тетрапаці. Холодильник – то пережиток сучасності, ніякої користі, коли він вимкнений. Як шафа… тупо дуже дорога шафа, яку ще й бажано не закривати, а то буде смердіти.

А потім дали світло! Цей момент я запам’ятав, відразу в голову почали лізти думки, що потрібно встигнути зробити, при чому не на вечір, не на завтра, а на 3 дні наперед, адже хто знає чи буде воно завтра …Поставив на зарядку все що тільки можна, ліг в ліжко, а світло все ще є… лежу, а світло є, так і хочеться сказати “та вимикайте вже, я всьооооо, краще дайте завтра зранку коли прокинусь!” Прокинувся, не дали, ну і Бог з ним, витримаємо!”, – запевнив Сашко.