Волонтерка з Тального на Черкащині Анна Радченко на своїй сторінці у одній із соцмереж опублікувала допис про те, що містянин Віталій Постоловський подарував для аукціону кілька своїх художніх робіт. Це 3 картини розміром 40×60 см з зображенням автівок, художній акрил. Оголошена вартість кожної картини – 1000 гривень, розповідає видання “Вісті Черкащини“.

– Ще тиждень тому Віталій написав мені, що хоче передати свої картини для продажу, щоб допомогти нашим захисникам, – розповідає волонтерка. – Певно, він бачив, що зараз я збираю кошти на машину для військових. Мені приємно щоразу, коли люди відгукуються та допомагають у будь-який можливий для них спосіб, – каже Радченко.

Як нам відомо, Віталій захоплюється малюванням з дитинства, техніки опановує самостійно. Тож, як зазначає сам, ідея передати малюнки волонтерці, а вирученими коштами допомогти військовим – означає для нього зробити свій вклад у Перемогу.

– Ці роботи я створював у вільний від роботи час ще у 2016-2017 роках, – розповідає Віталій. – Лежали вони в мене. Вирішив передати їх Анні Радченко. Думаю, кошти за них вдасться виручити – вірю, що охочі купити малюнки знайдуться, – каже він.