У приміщенні виявлено гральний стіл для покеру та гральний автомат, гральні карти, фішки та комп’ютерну техніку. Предмети, які використовувались у злочинній діяльності, були вилучені. Слідчі відкрили кримінальне провадження, інформують у пресслужбі нацполіції Черкащини.

Підпільний заклад функціонував на вулиці Чехова в одному з кафе. На місці події працювали оперативники Управління карного розшуку ГУНП в Черкаській області, поліцейські Черкаського районного управління поліції, працівники СБУ в Черкаській області, військовослужбовці та бійці батальйону поліції особливого призначення.

9 серпня, уночі в комендантську годину, в закладі знаходились 13 клієнтів, які вели азартні ігри на покерному столі. Відтак, у ході здійснення слідчих дій з приміщення вилучено гральний стіл для покеру та гральний автомат, гральні карти, фішки, комп’ютерну техніку та інше обладнання.

На відвідувачів поліцейські склали адміністративні матеріали за ч. 1 ст. 181 (азартні ігри в громадських місцях) КУпАП, а також представники центру укомплектування вручили повістки.

У межах кримінального провадження, розпочатого за ознаками правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 203-2 (зайняття гральним бізнесом) Кримінального кодексу України тривають слідчі дії за процесуальним керівництвом Черкаської окружної прокуратури. Сьогодні слідчі Черкаського районного управління поліції готують клопотання до суду щодо накладення арешту на вилучене майно.

До слова, самі ж поліцейські та представники військкоматів публічно заявляють, що вручення повісток – не є каральною дією, а роздача подібних документів різного роду порушникам та нечистим перед законом ділкам – дискредитує високе звання українського воїна та захисника держави. Та й у воєнний, не простий для економіки час доцільніше карати гривнею, штрафуючи порушників. Утім, на практиці правоохоронці завзято продовжують підривати довіру до війська зсередини. Бо які воїни із ігроманів, організаторів незаконного бізнесу чи п’яних водіїв? Питання тільки – навіщо поліція і військомати так уперто це роблять?