Йде з посади начальник управління містобудування та архітектури, заступник директора Департаменту будівництва ОДА Василь Дмитренко. Про це свідчить подана ним декларація.

Василь Дмитренко – народний архітектор України, академік Української академії архітектури, академік Інженерної академії України, доктор філософії, професор Київського національного університету технологій та дизайну, член Президентської ради Національної спілки архітекторів України.
Закінчив архітектурний факультет Одеського інженерно-будівельного інституту у 1979 році за спеціальністю архітектор.
З 1979 по 1991 роки працював в Черкаському інституті «Черкасцивільпроект».
З 1991 по 2009 роки – в Черкаському міськвиконкомі на посадах заступника начальника управління містобудування та архітектури, головного архітектора м. Черкаси – начальника управління містобудування та архітектури.
З 2009 року – головним архітектором Черкаської області – начальником управління містобудування та архітектури Черкаської обласної державної адміністрації.

КОМЕНТАРІ