Питання благоустрою міста обговорювали під час традиційної апаратної наради Канівського міського голови Ігоря Ренькаса з керівниками структурних підрозділів виконавчого комітету та директорами комунальних підприємств міста у п’ятницю, 15 липня. Інформує пресслужба міськради.


Канівські комунальники продовжують сезонні роботи з благоустрою, а саме покіс трави на вулицях Канева.

– У найближчі дні, якщо буде сприятлива погода, плануємо викосити траву по вулицях Шевченка (до Тарасової Гори), Кошового та Героїв Дніпра. Також наголошую, дефіцит пального вносить суттєві корективи у нашу роботу, – поінформував директор КП «Місто» Дмитро Шайдаров.

У свою чергу Канівський міський голова Ігор Ренькас доручив очільнику КП «Місто» вирішити питання чагарів та «аварійних дерев» на міській набережній.

– Зараз у нашому місті значно збільшилася кількість населення, тому на набережній досить часто можна спостерігати, як відпочивальники та переселенці проводять «дозвілля» у цих хащах. Тому ці кущі необхідно обрізати. Те саме стосується і «аварійних» акацій, вони становлять загрозу для життя і здоров’я пішоходів, – наголосив Ігор Ренькас.