Перспективи відновлення навчального процесу в канівських школах обговорювали в ході останньої апаратної наради міського голови Ігоря Ренькаса з керівниками структурних підрозділів виконавчого комітету міської ради та директорами комунальних підприємств міста у п’ятницю, 31 липня .Нагадаємо, у зв’язку із масовим поширенням пандемії коронавірусу (COVID-19) з березня ц.р. усі навчальні заклади по Україні були закриті на карантин.

Начальник міського відділу освіти Надія Голда повідомила, що остаточного рішення, чи запрацюють школи з вересня, на сьогодні ще не ухвалено.

– На сьогодні імовірність розпочати нормальний навчальний процес тих, хто, принаймні, входить у так звану «зелену» зону, досить велика. Тримаємо ситуацію на контролі, – сказала Н.Голда.

Нагадаємо, відповідно до роз’яснень Кабінету Міністрів України на території Канівської ОТГ також встановлено «зелений» рівень епідемічної небезпеки.

– Ми всі хочемо в школу – і педагогічні колективи, і батьки, і навіть школярі. Вчитися вони, можливо, і не дуже хочуть, але в школу, – де друзі, однокласники, де спілкування… хочуть, – говорить начальник відділу освіти. – Тож ми віримо, що зможемо відкритися, і, тимчасом, готуємося. У навчальних закладах ведуться ремонтні роботи, організовуємо педагогічну конференцію, засідання методичних об’єднань тощо.