43-річна письменниця і співачка Ірена Карпа, яка живе і працює у Парижі, у 13-й раз завітала до Києва під час повномасштабного вторгнення і встигла дати інтерв’ю. У ньому зірка згадала про сексуальні експерименти молодості, романи з відомими чоловіками та зізналася, чи планує дітей зі своїм благовірним-французом. Крім того, “У ліжку” Ірена розказала, що перше зробить, коли Україна переможе у війні, пише Таблоід.

“Мені значно легше, як би це не дивно звучало, бути тут, бути в Україні. Я тричі була в Харкові, я була на Донеччині, в Києві 13-й раз за цей час”, – відповіла Карпа на запитання, чи важко їй жити за кордоном під час війни.

Також письменниця зізналася, що до повномасштабного вторгнення вони з чоловіком Людовиком Требюше обговорювали ідею переїхати в Україну.

Що ж до доньок Корени та Кайлаш, яких Ірена народила від американця, вони називають себе українками.

“Вони себе в жодному разі не ідентифікують як французи. Вони українки і американки. Вони в такій послідовності це і говорять. Говорять трьома мовами – французькою, англійською і українською”, – розповіла про дівчат Карпа.

На запитання, чи планують вони з чоловіком ще дітей, Ірена категорично відповіла:

“Ні-ні, все, лавочка закрилася. Досить, досить, уже четверо (чоловік Карпи також має двох дітей від попередніх стосунків – ред.)”.

 Згадуючи про бурхливу молодість письменниці, ведуча запитала її про роман із письменником Сергієм Жаданом.

“Ми вже стільки років знайомі, що ми з ним як брат і сестра скоріше. Ні, з Жаданом не було. З Хливнюком дуже короткий був якийсь студентський роман. А з Жаданом ніколи, це мій бро”, – запевнила Ірена.

А на запитання, чи мала вона в своєму ліжку жінок, Карпа відповіла ствердно.

“Я гетеросексуалка, але у мене були експерименти”, – уточнила вона.

Також Ірену спитали, чи симулює вона оргазм.

“Ніколи, та ну шо мені, 15 років чи шо? А смисл? Ну, напевно, ще років у 18 я це могла робити.. Ну це якесь прислужування чоловіку”, – обурилася співачка.

У свої 43 роки Карпа, за її словами, поки що нічого не робила з обличчям, але не виключає такої можливості.

“Добре ставлюся до косметологічних процедур. І так само, якщо жінці 50+ і вона не подобається собі в дзеркалі, нічого не бачу поганого в тому, що вона собі видалить грижі з-під очей. Я вважаю, що це справа кожного. Я не знаю, що я буду думати через 10 років. Але я би в жодному разі не хотіла робити щось, що змінить моє обличчя, зробить його подібним на маску, на робота”, – наголосила Ірена.

“Красиво старіти – це вміння, але це включає дуже багато різних речей. Це і хороше харчування, і правильний догляд, і правильні процедури. Я поки нічого собі не робила, але не виключаю можливості, якщо я собі перестану подобатися”, – зауважила вона.

 Також Ірена порадила жінкам, як полюбити себе.

“Поспівчувати собі. Ми так любимо себе гнобити, хотіти від себе все більшого. Давай, як конячка, іди працюй. Якщо ти не хочеш працювати, якщо ти хочеш у ліжечко з печенькою, прислухайся до цьої своєї маленької внутрішньою дитини, спитай, чому вона втомилася, спитай, чого вона хоче… Бути до себе співчутливим дорослим”, – назвала головний секрет Карпа.

І наостанок Ірену спитали, що вона зробить після перемоги.

“Нап’юся. Я піду вип’ю пляшку шампанського з найкращою подругою чи з чоловіком, хто буде поряд на той момент. Думаю, у нас просто буде велика вечірка і багато танців. Але, власне, що ми називаємо перемогою? Це ще стільки роботи… Це не станеться в один день, як на картинках. Але я все одно нап’юся, протверезію і буду працювати”, – сказала Карпа.