На 20-тій сесії Катеринопільської райради затвердили два звернення. Депутати підтримали звернення Володимира Клеценка до Верховної Ради України щодо ухвалення Антиолігархічного пакету докорінних перетворень та звернення до Президента України, Кабінету міністрів, Верховної Ради та Ради національної безпеки й оборони щодо захисту інституту сім’ї. В останньому йдеться: “Легалізація, поширення та сприяння способу життя ЛГБТ-спільноти руйнуватиме інститут сім’ї, яка є центральним компонентом індивідуального, соціального та економічного розвитку будь-якого суспільства”. За обидва ці звернення районні депутати проголосували без проблем. Стосовно них ухвалили відповідні рішення. Пишуть Вісті Черкащини.

Натомість, з тріском провалилось звернення депутатів Миколи Ткаченка та Анатолія Штепана до Президента України, Верховної Ради та Кабінету Міністрів щодо необґрунтованого підвищення тарифів на газ та інші комунальні послуги для населення. Із 26 депутатів райради 11 не були на сесії. 13 проголосували “за”, голова райради Віталій Верета утримався, а керівник апарату райдержадміністрації Костянтин Кисіль не голосував. Відтак звернення не пройшло. Не вистачило одного голосу. Окремі депутати просили оголосити повторне голосування, благаючи Віталія Івановича підтримати це важливе для народу рішення, однак Верета відповів, що не реагуватиме на шантаж і рішення свого він не змінить. Пояснити свою позицію перед усіма теж відмовився, сказавши, що ініціаторам звернення він усе принагідно розтлумачив.

Фотокопію відомості з голосуванням Микола Ткаченко виклав у “Фейсбук. ” Катеринопільчани шоковані тим, як депутати відвідують сесійні засідання, а також тим, як вони ставляться до пекучих народних проблем.

“Дуже шкода, що деякі депутати не виявляють бажання відвідувати сесію, − нарікає Ірина Лисиця. − Навіщо тоді було йти на вибори. За Вами людські долі, ви стали пани??? “