Керівник апарату одного із міських судів Черкаської області, продавши автомобіль, вартість якого становить понад 132 тис. грн, не повідомив Національне агентство з питань запобігання корупції, у встановленому законом порядку, про суттєві зміни в своєму майновому стані, що зумовлені реалізацією цього автомобіля.

Постановою Шполянського районного суду від 17 серпня 2018 року посадовця визнано винним у вчиненні зазначеного вище правопорушення та накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу розміром 1700 грн. Не погоджуючись з указаним рішенням, працівник суду оскаржив його до вищестоящої інстанції.

Прокуратурою належно та в повному обсязі забезпечено участь в апеляційному суді Черкаської області під час розгляду справи про адміністративне правопорушення, пов’язаного з корупцією, за ч. 2 ст. 172-6 (порушення вимог фінансового контролю) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

За принципової позиції прокурора, рішенням апеляційного суду Черкаської області від 2 листопада апеляційну скаргу керівника апарату міського суду на рішення суду першої інстанції залишено без задоволення.

На цей час рішення набрало законної сили.

За інформацією прес-служби прокуратури Черкаської області