В Україні триває кривава війна з російським агресором, що вдерся на наші землі та грабує й вбиває українців. Але в той же час в самому серці України, в місті Черкаси ворог внутрішній не спить, ворог не припиняє робити диверсії, в тому числі – ідеологічні. Про це пише черкащанин Віктор Орел, який побачив у одному з магазинів суперечливу книгу. Про що повідомив і відповідні органи, інформує сайт “Прочерк”.

«На фото нижче один з магазинів мережі під назвою “Віват Канцелярія”, який належить такому собі Олександру К., і в якому я планував дитині купити зошити.

На поличці, в першому ряду, побачив книгу про “терориста” Бандеру, авторства такого собі Россолінського-Лібе – відомого українофоба, одного з підписантів відкритого листа псевдонауковців до Президента України в 2015 році, в якому він, наряду з іншими українофобами, вимагав непідписувати закон, який забороняв пропаганду комунізму в Україні.

Щодо цієї абсолютно брехливої книги українофоба Россолінського, то вона написана в дусі печерної російської пропаганди (а може і під диктовку пропагандистів кремля), і на сторінках якої звично вже паплюжать українців – називаючи посібниками Гітлера, які пили на сніданок кров євреїв, а вечорами розпалювали піч тілами поляків.

Все за класикою російської пропаганди: Чим зухваліше брехня, тим швидше в неї повірять.

Автор цієї так званої книги, (який назвав українського борця за Незалежність Степана Бандеру фашистом, організатором геноциду та терористом, а українців християнами, які вбивали євреїв, бо останні розіп’яли Христа), ще й сам скоріше свідомо розпалює в Україні міжнаціональну ворожнечу.

А щоб зрозуміти на чий млин ллє воду нешанований автор, повторюватись, думаю, не треба.

До слова, директор магазину, що знаходиться в Черкасах на вулиці Дашкевича, 29 відмовилась знімати з продажу цю антиукраїнську діч, заявивши, що зробить це лише тоді, коли керівництво мережі їй це накаже зробити…» – написав черкащанин Віктор Орел.