Днями виповнюється 5 років з першого дня роботи кол-центру ПАТ “Черкасиобленерго”. Повідомляють у прес-службі товариства.

П’ять років – це важливий період становлення, який вимагає високої активності, винайдення способів вирішення нових завдань і впровадження сучасних технологій. Впродовж останніх років його працівники спільно зі службою інформаційних технологій активно працювали над покращенням обслуговування споживачів: впроваджували нове програмне забезпечення, увазі користувачів пропонувалися нові зручні сервіси (такі, як передача показників через Viber), розширювався штат працівників, поліпшувалися умови їх роботи. Все це – для кращого забезпечення потреб наших споживачів.

Днями підвищено пропускну спроможність кол-центру, що є найбільш актуальним в умовах постійно зростаючої кількості вхідних звернень. На сьогодні фахівці Товариства розробили нове програмне забезпечення та апаратно оновили весь комплекс кол-центру, що загалом сприятиме комфортній роботі, як операторів, так і черкащан.

– Я очолила кол-центр два роки тому. Це був період страйку, у Товаристві не виплачувалася заробітна плата. Всі споживачі телефонували до кол-центру, тому що РЕМи частково не працювали. Навали дзвінків стара система кол-центру просто не витримувала. Тож була нагальна необхідність модернізувати всю роботу інформаційної служби. Я дякую, що наша дирекція інформаційних технологій та зв’язку власними силами змогла це зробити. Тож тепер у нас сучасна система ASTERISK, комп’ютеризовані системи обробки повідомлень, введені мобільні номери усіх операторів, сучасні способи передачі показів і багато інших оновлень. Ми – один з найкращих і найсучасніших кол-центрів області, а може і країни. Два роки тому у нас працювало 10 фахівців. На сьогодні колектив виріс до 20-ти працівників. Окремо хочу сказати, що у мене найкращий колектив. Я пишаюся, що працюю з ними. У мене віддана команда, досвідчена, завжди готова прийти на допомогу один одному, мені та Товариству, і не тільки з питань роботи. Я завжди можу на них розраховувати, а вони на мене. У нас грандіозні плани. Ми не збираємося зупинятися на досягнутому. Завжди є до чого прагнути. І я щиро дякую нашому голові правління Олегу Григоровичу, що він витримує усі наші шалені ідеї, і навіть, коли я вважаю, що здійснити це не реально, він знаходить, як реалізувати задумане – у нього все можливо. Тож, разом для нас можливо все! Дякую Вам! – розповіла начальник кол-центру ПАТ “Черкасиобленерго” Наталія Негода.

Історія кол-центру розпочалася ще в 2013 році, коли на вимогу НКРЕКП розпочалися роботи зі створення нового структурного підрозділу. Натхненником, а потім – і керівником його став Валентин Васильович Чеменцов. До п’ятиріччя свого дітища він, на жаль, не дожив, але неодмінно б порадів змінам, які були впроваджені останнім часом.

Персонал майбутнього підрозділу підбирали у декілька етапів. Перевагу надавали особам, які мали енергетичну освіту чи досвід роботи в енергетичній сфері, а також досвід роботи у інших кол-центрах. Такий конкурсний відбір дозволив обрати 10 осіб, які і приступили до навчання у лютому 2014 року одночасно з буремними подіями на майдані. Саме ці події зумовили те, що кол-центр розпочав свою роботу на півтори місяці пізніше, ніж було заплановано – частина техніки закупалася за кордоном, і через затримки на митниці остаточний її монтаж вдалося завершити лише в середині квітня.

Проте, така затримка навіть пішла на користь підвищенню якості роботи, оскільки дозволила працівникам в повному обсязі вивчити нормативну та технічну базу та засвоїти психологічні прийоми, що забезпечують ефективнішу роботу зі споживачами.

Тож, 23 квітня 2014 року кол-центр “у всеозброєнні” взявся до роботи.

“Обличчям” будь-якого підприємства чи організації є його працівники. А працівники кол-центру є його “голосом”.

Любов Чала, оператор кол-центру ПАТ “Черкасиобленерго”

“Я працюю в кол-центрі з самого початку. Ми разом створювали “голос” компанії. Нас було 10 чоловік. Я пам’ятаю, як ми разом чекали на перший дзвінок. Як ми всі хвилювалися. Всі, хто був на початку, з глибокою вдячністю і повагою згадують засновника кол-центру Валентина Чеменцова, якого, нажаль, вже немає серед нас. Він був гарний вчитель, відданий своїй роботі, він був нам як турботливий батько. Нині ж у нас прекрасний молодий керівник, який відстоює і нашу службу, і все Товариство. Робота цікава, треба мати різнобічні знання. Тут і психологія, і енергетика, і просте людське ставлення та витримка. Розвиток нашого Товариства з приходом нового голови правління почався дуже активно. Зручніше стало працювати. Все дуже комфортно. Відчуваєш, що керівництво про нас піклується. Сподіваємося, що так буде і надалі. Ми ж зі свого боку віддамо себе Товариству і в дощ, і в сніг, і без зарплати, як колись було, по 24 години на добу – це і є наше ставлення та віддача”

Оксана Пугач, оператор кол-центру ПАТ “Черкасиобленерго”

“Тут працюю з 1 лютого 2019 року. Мені дуже сподобався колектив і начальник Наталія Негода. Всі гарні, розумні, радо допомагали увійти у курс справи, навчити правильно давати відповіді, не хвилюватися. Я завжди відчуваю підтримку колег. Я задоволена, з радістю йду на роботу”

Ольга Михальчук, оператор кол-центру ПАТ “Черкасиобленерго”

“Я у кол-центрі з 1 квітня 2016 року. До цього 13 років працювала в РЕМі контролером. Раніше оператори кол-центру просто перенаправляли споживачів до відповідних спеціалістів за консультацією. Сьогодні ж ми надаємо їх самостійно. У нас чудова атмосфера, усі рівні. Ми працюємо на один результат. З появою нового керівника Товариства змін дуже багато. Всі основні покращення умов праці та самого центру відбулися саме за його ініціативи. Все для нас. Відчуваєш себе значимою людиною. Ми вдячні за таке ставлення”

Оксана Загородня, оператор кол-центру ПАТ “Черкасиобленерго”

“Обожнюю наш дружній, веселий колектив! Ми разом динамічно розвиваємося та  навчаємося. Впроваджуємо новітні технології. Прагнемо удосконалюватися і йти в ногу з часом”.

Альона Кущова, оператор кол-центру ПАТ “Черкасиобленерго”

“Працюю в колективі віднедавна. Приємно вражена позитивною дружною атмосферою. Робота складна, тому що працюємо з людьми. Абоненти звертаються з різними проблемами, не завжди з позитивними емоціями. Саме тому дуже важливо вміти “переключатися”, вчасно пожартувати та посміятися. Пишаюся професіоналізмом та бажанням моїх колег допомагати”

Олеся Герасименко, оператор кол-центру ПАТ “Черкасиобленерго”

“Я рада, що працюю в такому позитивному, дружньому колективі, в приємній обстановці. Тут гарні умови праці, затишний офіс і графік роботи, який мене дуже влаштовує. Я дякую своїм колегам за відчуття згуртованості та єдності. Адже не секрет, що ефективність праці людини, чималою мірою, залежить від емоційного мікроклімату, який панує в колективі”

Ольга Палій, оператор кол-центру ПАТ “Черкасиобленерго”

“З моменту відкриття кол-центру минуло 5 років. За цей час з’явилося дуже багато нових працівників, але дух кол-центру лишається з нами – це дух взаємодопомоги, людяності, відповідальності і співпереживання за усі зміни нашого підприємства. В цей день я хочу побажати усім працівникам терпіння, натхнення, злагоди в сім’ях, любові до роботи і любові у серцях”

– Я від імені усього колективу ПАТ “Черкасиобленерго” щиро вітаю працівників кол-центру з 5-тиріччям та бажаю вам, в першу чергу, натхнення, без якого неможлива будь-яка успішна справа. Подальшого розвитку, терпіння, надійного обладнання та безаварійної роботи електричних мереж. Успіху і добра, дорогі колеги! – привітав голова правління ПАТ “Черкасиобленерго” Олег Самчук.