З професійним святом Днем машинобудівника, який традиційно святкується у останню неділю вересня, заступник міського голови Людмила Бордунос привітала колектив НВК «Фотоприлад», вручивши від імені міської влади відзнаки кращим працівникам.

Не секрет, що НВК «Фотоприлад», якому цьогоріч виповнюється 56 років, славиться  своїм досягнення у цій високотехнологічній галузі, яка потребує спільних зусиль вчених, конструкторів, інженерів та робітників.

Сьогодні ДП НВК «Фотоприлад» – це  провідне високотехнологічне підприємство, яке працює для потреб Збройних Сил України, системи охорони здоров’я, державних установ та організацій, а також громадян нашої держави. Основний напрямок діяльності — розробка, конструювання, виробництво оптико-електронних приладів та  спецтехніки.

Варто зазначити, що продукція спеціалістів «Фотоприладу» користується попитом не лише на вітчизняному, а й на закордонних ринках, витримує конкуренцію з відомими фірмами, з честю несе марку якості.

– Сьогодні кожен з нас розуміє, що міць нашої держави й наших міст  – це міць промислових підприємств і людей, які щоденно  своєю працею виборюють перемогу для України. Мені надзвичайно приємно, що ДП НВК «Фотоприлад»  активно розвивається. Вірю у високий  потенціал вашого підприємства та трудового колективу, який вже багато років засвідчує свій високий статус. Зичу вам у цей святковий день миру в державі,  міцного здоров’я, щастя, нових звершень в ім’я економічного зростання нашої України! -наголосила Людмила Іванівна.