На базі Кам’янської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості систематично проводяться тематичні семінари щодо презентації Центрів професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

Головною метою організації роботи таких навчальних закладів є підвищення конкурентоспроможності робочої сили на регіональному ринку праці шляхом проведення якісної професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації.

Учасників семінарів ознайомлюють з інформацією про умови вступу та навчання за професіями, що користуються попитом на ринку праці. Розповідають про умови проживання, акцентуючи увагу на тому, що це сучасні навчальні заклади з новітнім обладнанням та технікою.

 Такою можливістю зацікавилась безробітна із числа внутрішньо-переміщених осіб – Оксана Писарева. Вона пройшла навчання в Одеському центрі професійно-технічної освіти з червня по жовтень 2018 року та опанувала професію швачка.

«Після інформаційного семінару я дізналася про можливість безкоштовної перекваліфікації за сприяння служби зайнятості. Разом з фахівцем я обрала навчання за професією швачки та отримала направлення до Одеського центру професійно-технічної освіти. По-перше, я здобула нову професію, яка надасть мені можливість реалізувати себе в подальшому житті, по-друге – отримала позитивні емоції від спілкування з новими людьми, кваліфікованим педагогічним колективом. Не буде перебільшенням сказати, що була приємно вражена новітнім матеріально-технічним забезпеченням, комфортними умовами проживання у сучасному гуртожитку. Також, під час навчання для слухачів були організовані цікаві екскурсії історичними місцями та музеями Одеси»,- поділилася своїми враженнями Оксана.

Служба зайнятості завжди створює належні умови для отримання перспективних професій, а високий професіоналізм викладачів та матеріальна база центрів професійно-технічної освіти забезпечують якісний рівень знань та високу мотивацію до праці.

Кам’янська районна філія ОЦЗ