За процесуального керівництва прокурорів Уманської окружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно 47-річного чоловіка за фактом службової недбалості, тобто неналежного виконання службовою особою своїх обов’язків через несумлінне ставлення до них, що завдало істотної шкоди громадським інтересам (ч. 1 ст. 367 КК України).

Слідством встановлено, що колишній директор одного із комунальних підприємств району, будучи уповноваженим розпоряджатися його коштами, достовірно знаючи штатний розпис та розподіл обов’язків підлеглих працівників, всупереч фінансовому плану підприємства уклав цивільно-правові договори з особою, яка фактично продублювала зобов’язання, закріплені за штатними працівниками, внаслідок чого в період часу з серпня 2017 по вересень 2019 років підприємству завдано матеріальної шкоди на загальну суму понад 110 тисяч гривень.

Досудове розслідування проводилось СВ Уманського РУП ГУНП в Черкаській області.

У разі доведення вини підсудному загрожує покарання до трьох років обмеження волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.