27 вересня 2020 року Черкаська організація ВО «Свобода» підписала «Меморандум про співпрацю та відстоювання інтересів дошкільної галузі» із працівниками дошкілля. Захід приурочили до Дня вихователя, що відзначають цієї неділі, повідомляє пресслужба партії.

«Уже 5 років наша команда обстоює інтереси працівників дошкільної галузі. Сьогоднішнє підписання меморандуму гарантує, що й у наступному депутатському скликанні ми будемо захищати права наших вихователів та покращувати умови праці. Свободівці усвідомлюють, що дбати про вихователів справді важливо, оскільки вони виховують наших дітей – майбутнє міста та цілої країни», – зазначив кандидат на посаду міського голови Черкас від ВО «Свобода» Сергій Воронов.

Нагадаємо, що ще з 2018 року за ініціативою свободівців була розроблена та впроваджена «Програма стимулювання педагогічних працівників закладів дошкільної освіти м. Черкаси». Відповідно до цього,  затверджена муніципальна надбавка дошкільним педагогам. Це була перша в Україні програма, яка зупинила відтік кадрів із галузі дошкілля та посилила гідну мотивацію педагогічної праці. Після підписання меморандуму свободівці беруть на себе зобов’язання затвердити муніципальні надбавки вихователям.