Компанії “слуги народу” Віталія Ільченка використовували чужу корисну модель для виробництва продукції.

Про це свідчить ухвала Господарського суду Києва, пише “Кропива”.

З позовом до ТОВ “Компанія Укравіт” та ТОВ “Фабрика агрохімікатів” звернувся конкурент на ринку засобів захисту рослин ТОВ “Альфа смарт агро”. Позивач домагався припинення дій з боку компаній Ільченка, які порушували право інтелектувальної власності.

Зокрема, позивач скаржився на використання компаніями “слуги народу” корисної моделі “Фунгіцидна композиція”, що належить позивачу і охороняється патентом на корисну модель. Використання вказаної моделі є виключним.

В ході судового розгляду було заявлено мирову угоду, яку затвердив суд.

Згідно мирової угоди, компанії Віталія Ільченка припиняли використання чужої корисної моделі, вилучали з обігу виготовлені з її використанням товари, знімали інформацію про відповідну продукцію з власних сайтів, припиняли процедуру державної реєстрації препаратів та змінювали їх рецептуру.

Нагадаємо, що Віталій Ільченко є власником групи компаній “Укравіт”, що спеціалізується на виготовленні широкого спектру препаратів для захисту рослин. Він балотуватиметься на посаду міського голови Черкас від владної політичної партії “Слуга народу”.