Учора у Черкасах пройшла сильна злива. Щоб уникнути підтоплення вулиць, на ситуацію оперативно відреагували працівники КП «ЧЕЛУАШ».

Вони очистили від скошеної трави, листя та іншого сміття решітки зливової каналізації. Адже дощем усе це змивається на мережу, що може призводити до забивання решіток і накопичення дощової води на проїжджій частині.

«Наші працівники щодня очищають решітки зливової каналізації. Проте несприятливі погодні умови додають нам роботи. До речі, в місті налічується більше 3000 решіток мережі зливової каналізації», – зазначає директор КП «ЧЕЛУАШ» Олексій Мельник.

Крім того, днями комунальники встановили дорожній знак поблизу пішохідного переходу та нанесли дорожню розмітку на перехресті вулиць С. Амброса/Новопречистенська, завершили асфальтування паркомісць по бульвару Шевченка та виконали аварійно-ямковий ремонт по вулиці Добровольського (за дорученням міського голови Анатолія Бондаренка).

«Дякуємо Збройним Силам України та правоохоронним органам за те, що у Черкасах наразі спокійна ситуація. Міська влада і комунальні підприємства, у свою чергу, дбатимуть про порядок у місті і комфорт його жителів», – зазначає міський голова Анатолій Бондаренко.