ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» повідомляє про проведення перерахунків сум невикористаних субсидій за послуги гарячого водопостачання. Про що свідчить рядок з повідомленням про повернення невикористаної субсидії у квитанціях за комунальні послуги, які деякі містяни отримали у вересні цього року. повідомляють у прес-службі підприємства.

На виконання вимог, виданих Управлінням Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області, відповідно до результатів ревізії використання коштів субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетом на надання пільг та житлових субсидій населенню, Департаментом соціальної політики Черкаської міської ради було проведено зустрічну перевірку з ПРАТ «Черкаське хімволокно».

Згідно з вимогами Постанови Кабінету Міністрів України від 23.08.2016 р. №534 «Порядок розрахунку та повернення до бюджету невикористаних сум субсидії для відшкодування витрат на оплату послуги з централізованого опалення (теплопостачання), послуг з газо- та електропостачання для індивідуального опалення», за результатами зустрічної звірки з Департаментом соціальної політики Черкаської міської ради документального та фактичного підтвердження виду, обсягу і якості операцій та розрахунків, ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» зобов’язали забезпечити повернення до державного бюджету сум невикористаних субсидій за послуги гарячого водопостачання станом на 01 травня 2017р. та 01 травня 2018р.

Відповідно, у серпні 2018 року споживачам ВП “Черкаська ТЕЦ” ПРАТ «Черкаське хімволокно», у яких станом на 01 травня 2017 р. та 01 травня 2018 р. обліковувались суми невикористаних субсидій за послуги гарячого водопостачання, було проведено перерахунок коштів (невикористаних субсидій) за оплату послуг із постачання гарячої води.

Така ситуація склалася, через те, що споживачі не використали сповна встановлену для них соціальну норму. Тобто, якщо держава виділяє на допомогу споживачу одну суму субсидії за соціальною нормою, а він використав меншу, то різниця від загальної суми нарахованої субсидії та фактично спожитої, підприємство повертає державі.

Для отримання роз’яснень про призначення і нарахування обсягів субсидії та щодо повернення невикористаної субсидії просимо звертатися до Департаменту соціальної політики Черкаської міської ради за адресою: м. Черкаси, бульв. Шевченка, 307, або ж за номером телефону: (0472) 710-194.