Нещодавно в Корсунь-Шевченківській районній філії Черкаського обласного центру зайнятості відбувся семінар з орієнтації на службу за контрактом в Державній прикордонній службі України.

До участі у заході запросили заступника начальника центру комплектування Олександра Чубенка, який висвітлив питання оборони країни, захисту її цілісності та незалежності, розповів про переваги служби в Державних прикордонних військах,  умови укладання контракту, грошове забезпечення прикордонників, соціальний захист та пільги.

За словами Олександра Чубенка, працівники прикордонної служби також мають можливість здобути безкоштовно вищу освіту в Національній академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького.

Під час заходу понад 20 шукачів роботи переглянули відеоролики про організацію роботи в прикордонній службі, а всі бажаючі отримали індивідуальні консультації.

Наприкінці заходу фахівець з профорієнтації Ольга Лукашенко підкреслила: «Військова служба в прикордонних військах – це робота з перспективою кар’єрного росту, гідною зарплатою та багатим переліком інших переваг, це надійне сьогодення та впевнене майбутнє».

Повідомляє Корсунь-Шевченківська районна філія ОЦЗ.