Зазвичай сусідні міста, громади між собою конкурують. Але не у випадку допомоги українському війську. ЗСУ об’єднує серця українців. Так сталося з Ватутіним та Звенигородкою, які об’єднали зусилля заради вирішення спільної потреби військових-земляків. Пише видання “Вісті Черкащини“.

«Памʼятаєте наші благодійні заходи «Великдень у Звенигородці»? – зауважує очільниця звенигородської культури Юлія Письменна. – Зібрані кошти планувалось витратити на тепловізор для батальйону, де служать хлопці нашої громади та району. За один захід зібрати на цілий не вдалось, але на третину – цілком. І от думаємо: що ж робити? І тут знаєте, Всесвіт нам завжди надсилає те, чого ми потребуємо. Бачу в інтернеті: дружина бійця з Ватутінської громади збирає на тепловізор! Саме для цього батальйону. І не вистачає зовсім небагато – 20 тисяч, які у нас є».

Так, об’єднавши зусилля, двох громад та двох міст, було придбано якісний тепловізор для наших Захисників. А ті, в свою чергу, віддячили маленьким звенигородським волонтерам спільним фото на згадку.