Командир 2 штурмового батальйону 3-ї ОШБр, громадський діяч з Черкас Дмитро Кухарчук емоційно висловився про ранковий ракетний удар по дитячій лікарні в столиці:

“Пі***и вʼїбали по дитячій лікарні «Охматдит». Під уламками наразі можуть бути загиблі і поранені діти. Це новий корпус, де знаходиться онкогематологічне відділення з найважчими дітьми усієї України. Біль, сльози і бажання помсти.

Але нічого нового. Пі***и вже їбашили по пологовому будинку в Маріуполі і іншим обʼєктам з дітьми.

Світова спільнота висловить обурення і занепокоєння. Українські народні депутати продовжать класти квіти до меморіалу сепаратистів в Одесі і ганяти відпочивати за кордон. Кол центри далі, за сприяння силових структур, продовжать розводити європейців на гроші, в київських барах і клубах , якщо не сьогодні, – то вже завтра буде паті з діджеями і кокаїном.

ТЦК поїдуть по селам і ПГТ вручати повістки соціально не захищеним верствам населення, а інстаграмні шалави запишуть пару сторіз, як їдуть в машині і слухають Асті.

І лише армія продовжить вбивати ворога, але вона десь там , в іншій реальності , тому всім похуй, аби світло було. Вже післязавтра ввечері всі знову заговорять про переговори бо «усталі».

Дітей вже ніхто не поверне, а ви «усталі». Кожна дитяча смерть – це результат вашої втоми, йобані малороси. Живіть з цим.” – написав Кухарчук.

Нагадаємо, внаслідок ракетного удару росіян 8 липня у Києві було зафіксовано влучання у приміщення Національної дитячої спеціалізованої лікарні “Охматдит”.

Мер Києва Віталій Кличко повідомив, що постраждали 16 людей, серед яких 7 дітей.