Заключний тур професійних змагань бригад енергетиків відбувся 14 травня 2018 року на учбово-тренувальному полігоні Городищенського РЕМ, повідомляє прес-служба “Черкасиобленерго”.

Огляди-конкурси бригад розподільних мереж та оперативно-виїзних бригад ПАТ “Черкасиобленерго”  проводили у три етапи:

– огляди бригад РЕМ;

– регіональні огляди за участю бригад-переможців по РЕМ. Розділені на 3 зони та проводилися на учбово-тренувальних полігонах РЕМ:

1)  Черкаського РЕМ (с. Мошни ) – 22 травня 2018 року.

2)  Смілянського РЕМ (база РЕМ) – 24 травня 2018 року.

3)  Тальнівського РЕМ (база РЕМ) – 12 червня 2018 року;

– заключний огляд-конкурс по ПАТ “Черкасиобленерго” серед бригад-переможців регіональних оглядів.

У фінал вийшли 7 бригад Товариства: Золотоніського РЕМ, Шполянського РЕМ, Кам’янського РЕМ, Катеринопільського РЕМ, Тальнівського РЕМ, Городищенського РЕМ та Черкаського міского РЕМ.

 – Найголовніше, що отримують учасники змагань, це досвід. Конкурс – це додаткове навчання персоналу і обмін знанням між учасниками. Я задоволений підготовкою наших бригад і ще раз переконався, що енергетика Черкащини в надійних руках, – наголосив директор технічний ПАТ “Черкасиобленерго” Володимир Заврін.

Звання переможця і головний приз, автомобіль, отримала команда Шполянського РЕМ.

Друге та третє місце посіли команди Золотоніського РЕМ та Кам’янським РЕМ відповідно.

Усі учасники фінальних змагань отримали ціні призи.

1 місце – Шполянський РЕМ – легковий  автомобіль Great WallWingle 6;

2 місце – Золотоніський РЕМ – висоторіз НТ-133 та набір інструментів STELS 98;

3 місце – Кам’янський РЕМ – мотопила MS 230 та набір інструментів STELS 98;

4 місце – Городищенський РЕМ – мотопила MS 230;

5 місце – Черкаський міський РЕМ – перфоратор GBH 2-28 та комплект SDS-Plus 3 бура;

6 місце – Катеринопільський РЕМ – Випрямляч зварювальний інверторний «Патон» ВДИ-200Е DC MMA;

7 місце – Тальнівський РЕМ – Шуруповерт PowerMaxxBasic.

Також були визначені кращі майстри і керівник робіт.

Тож, найкращі майстри:

1 місце –Тапал Олександр Васильович, Черкаський міський РЕМ

2 місце – Мельник Андрій Анатолійович, Кам’янський РЕМ

3 місце – Діденко Олександр Миколайович, Золотоніський РЕМ

Найкращі керівники робіт:

1 місце –Башловка Анатолій Євгенійович, Катеринопільський РЕМ

2 місце –Кравчук Олег Андрійович, Тальнівський РЕМ

3 місце –Засядьвовк Олег Олексійович, Городищенський РЕМ.