Депутат Черкаської міськради Олександр Радуцький, який проходить лікування, як він твердить, після нападу з боку міського голови Анатолія Бондаренка, продемонстрував руку із досить великим синцем, пише “Прочерк”.

Світлину з травмою Радуцького розмістив у «Фейсбуці» його колега по депутатському корпусу Руслан Зоря. «Анатолій Бондаренко, вам привіт з лікарняного ліжка!» – написав Зоря, вочевидь, натякаючи, що синець на руці Радуцького – це також наслідок сутички з Бондаренком.

Нове фото викликало в соціальній мережі бурхливу дискусію. Так, голова обласної організації Руху нових сил Михайла Саакашвілі Сергій Яковенко, звертаючись до Олександра Радуцького, пише: «Романовичу, за свої помилки завжди доводиться відповідати. Дивіться, на наступних виборах не утніть ще більшу дурницю – не всадіть в крісло мера Кличка, або боксера його категорії))))» Із цією жартівливою пересторогою Радуцький погодився.

Юрист, колишній депутат Черкаської міськради Наталя Даньковська зауважила, що «В цій ситуації одне радує: значить, (Бондаренко, – ред.) відчуває поряд програш. Бо коли в 2014 році йому не вдалося зхімічіти і перемогти (на позачергових виборах міського голови, – ред.), я ледь не отримала по обличчю. Якби не хлопці з народної самооборони, які прийняли удар на себе, то ходити мені з струсом, як мінімум».

Відомий український політик і бізнесмен Михайло Бродський написав коротко: «Бешеный железяка», вочевидь, маючи на увазі фразу, яку Анатолій Бондаренко в 2015 році кинув під час передвиборчої теледискусії зі своїм опонентом Сергієм Одаричем. Тоді Бондаренко вигукнув: «Я – залізяка!»

Деякі учасники дискусії закидали Радуцькому, що він чинить «не по-чоловічому», демонструючи наслідки сутички з Бондаренком. На це Радуцький відказав, що він є публічною людиною, і все незаконне, що відбувається у стінах мерії, він має висвітлювати. Раніше Радуцький написав на Бондаренка заяву в поліцію.

Нагадаємо, Анатолій Бондаренко рішучо заперечує, що бив Радуцького.