Настав час подумати, куди поїхати на травневі свята. Весна вже тішить нас теплом і сонячними днями.

Місця, які варто відвідати в Україні, цікаві своєю унікальною природою, архітектурою чи історичними пам’ятками. Варіанти, куди варто поїхати на свята, будуть по кишені найощадливішій родині, пише “gazeta.ua“.

Кам’янець-Подільський

У Кам’янці-Подільському зберігся найбільший середньовічний замок нашої країни – Кам’янець-Подільська фортеця. Її краса приваблює сюди тисячі туристів з різних куточків світу. Високі вежі, таємничі підземні переходи, століття історії створюють атмосферу романтики та чаклунства.

Красиві парки:

У багатьох куточках України є гідні парки, в яких можна круто провести час:

• Дендропарк Софіївка в Умані

• Парк “Київська Русь” в Обухівському районі

• Храмовий комплекс з ландшафтним парком Буки Сквирського району

• Парк Феофанія в Києві

• Музей під відкритим небом “Пирогово” в Києві

• Етнографічний комплекс “Українське село”

• Дендропарк Олександрія в Білій Церкві

• Бучанський міський парк

• Голосіївський парк в Києві

• ВДНХ в Києві

• “Співоче поле” в Києві

Долина Чизай

blank

У турі до Долини Чизай передбачена екскурсія в Музей виноробства і виноградарства, огляд виносховища і виноградників на Малій горі, а також вишуканий обід.

 Травень у Карпатах

blank

Гори надихають і дарують сили. Українські Карпати – місце, де можна реалізувати найрізноманітніші формати відпочинку – від лікувально-санаторного до наметово-скелелазного.

 Дендропарк Софіївка

blank

У Дендропарку Софіївка можна гуляти цілий день, насолоджуючись унікальною природою і романтичною історією створення цього місця. Тут зібрано близько 2000 видів дерев і понад 1000 трав’янистих рослин.

Буцький каньйон

blank

Буцький каньйон розташований в однойменному селі Буки Черкаської області. Це дуже красиве місце: гранітні скелі, порослі деревами, і стрімкий потік на дні каньйону роблять його схожим на гірський пейзаж або фіорд, а з руїн старовинного водяного млина відкривається гарний вид. А ще це класне місце для любителів альпінізму – прямовисні скелі так і запрошують піднятися на вершину.

Весна у Чигирині

blank

Чигирин відомий тим, що в ньому жили гетьмани Війська запорізького Іван Виговський, Богдан Хмельницький, Петро Дорошенко, а Суботів колись був резиденцією Хмельницького, де зараз можна випити цілющої води з трьох колодязів, викопаних за його наказом.

Море Одеси

blank

В Одесі можна не тільки милуватися чудовими природними краєвидами та морськими панорамами, але і чудово проводити час на культурних заходах, фестивалях, в цікавих музеях і чудових театрах.

Сплав по Дністровському каньйону

blank

Найдовший каньйон в Україні – Дністровський. Тягнеться він на 250 км. Місце ідеально підходить для сплаву навіть новачкам. Потік Дністра неспішний і можна насолодитися красою природи: скелястими схилами, реліктовими лісами і водоспадами.