Черкащани взяли участь у танцювальному фестивалі «La Borgata che Danza», який тривав 27-29 травня. Вони показали добре відомі на батьківщині танці: привітальну композицію « Зеленеє жито, зелене …»; «Весняний козачок»; хореографічну картинку «На лавці»; запальну «Польку-свербилівку», інформує пресслужба обласної ради.

blank

У перший фестивальний день площа міста Беларії була вщент заповнена містянами.

– Коли наші артисти в традиційних костюмах, з прапором України вийшли для привітання на сцену, – аплодисменти не вщухали. Це свідчення підтримки італійцями нашого народу. Щиро дякую за запрошення. Представляти українську культуру у світі – це наша місія у боротьбі за незалежність України, – розповів очільник обласної філармонії Юрій Федоряка. Також він передав роботи українських народних майстрів італійцям.
blank

blank

Від імені жителів Беларії з привітальним словом та добрими побажаннями виступили мер Філіппо Джіоржетті та президент фондації Вердеблю Паоло Боргезі.

blank

Нагадаємо, цьогоріч мерія міста Беларія- Іджеа-Маріна звернулася до керівництва Черкаської філармонії, аби вони своєю участю розкрили тему цьогорічного фестиваля – «Україна».

Виступ українців в Італії відбувається за підтримки Черкаської обласної ради, Управління культури та охорони культурної спадщини Черкаської обласної державної адміністрації.

blank