11 лютого 2021 року відбулося відкриття нового проєкту Черкаського художнього музею «КвітиКоти».

Саме зараз, після важкого року пандемії і суцільних локдаунів, набули нового осмислення теми тихого життя, сімейного тепла. Так завжди буває – після великих бур і потрясінь, розчарувань і нездійснених мрій настає час, коли виникає бажання емоційно відігрітися, відбудувати життя наново. Усім нам хочеться позитиву, свята, квітів. Хочеться котиків урешті-решт!

blank

На полотнах видатних майстрів пензля і в народній творчості квіти завжди уособлювали квінтесенцію життя. Тож не дивно, що їхню красу людство оспівує протягом усього існування. Квіткові натюрморти покликані закарбувати момент, осяяти свіжістю і красою наш світ. Споглядання чи то простих польових квітів, чи вишуканих букетів у коштовних вазах гармонізує внутрішній психологічний стан глядача і налаштовує на радісне світосприйняття.

Черкаський художній музей вдячний усім, хто взяв участь у нашому проєкті: мистецькій родині заслужених художників України Олександри та Миколи Теліженків, заслуженим художникам України: Надії Нікіфоровій, Віктору Олексенку, Максиму Гладьку; родині художників Лесі та Роману Кравчукам, художникам та арткураторам Володимиру Яковцю та Ользі Курській з їхніми учнями, дизайнеру студії декору «Аляска» Єлені Мисник, партнерам музею фітодизайнеркам Надії Груздєвій та Лесі Матуся, колекціонеру Вірі Подобєдовій, а також неймовірно творчим дорослим і дітям за те тепло, яке вони подарували глядачам у проєкті «КвітиКоти».

blank
Виставка діє до 10 березня 2021 року.

blank

blank