У той час, як міського голову Черкас Анатолія Бондаренка критикують за неякісний ремонт доріг, у наслідок чого новенький асфальт поспливав із снігом та дощем, він вирішив попросити більше грошей.

Так, Бондаренко звернувся до очільника ОДА Юрія Ткаченка з проханням спрямувати Черкасам субвенцію в розмірі 60 млн грн на ремонт двох вулиць – Першотравневої та Сурікова.

Бо, бачте, область не передбачила місту жодної копійки, які їй було спрямовано з державного бюджету для будівництва й реконструкції доріг загального користування місцевого значення.

І то дарма, що на Черкащині практично всі дороги зруйновані, а державної субвенції вистачить лише на ремонт 90 км. І Черкаси на цьому фоні мають набагато більше ресурсів, щоб ремонтувати свої дороги самотужки, і якби робили це якісно, то не було б на що і нарікати. Меру обласного центру все одно хочеться більше грошей. Напевне, не дарма кажуть про ремонти доріг: більше грошей – більше відкатів.

Нагадаємо, відповідним розпорядженням голови ОДА (№324 від 17.05.2018) область розподілила понад 280 млн грн субвенції. Утім, кошти Черкаському міському бюджету – не передбачені.

Хоча, може, не дарма?