Сонячної суботи у Долині троянд було весело і гамірно. Сотні черкаських родин, тата з мамами, бабусі з дідусями, навіть чотирилапі завітали на свято родинних цінностей – My Family Fest, що був організований Фондом «МХП-Громаді», який реалізує проекти корпоративно-соціальної відповідальності компанії МХП та Українською сімейною фундацією.

https://youtu.be/msFFGQjVBHw

За словами заступника Голови правління МХП з корпоративної соціальної відповідальності Ігоря Лещенка, компанія МХП зацікавлена у  підтримці різноманітних заходів для зміцнення інституту сім’ї в Україні та утвердженні традиційних сімейних цінностей. Адже сім’я – це основа для виховання свідомих, проактивних українців, які зможуть впливати на розвиток громадянського суспільства в нашій державі.

blank

– Формат проведення масових заходів для всієї родини – найуспішніший у цьому сезоні, адже My Family Fest у Черкасах організовано із залученням найпопулярніших торгових марок МХП, зокрема «Наша Ряба» та «Бащинський», а також за участі Фонду «МХП – Громаді». Це надзвичайно важливо для МХП, адже сім’я – це та цільова аудиторія, для кого і працюють всі підприємства нашого холдингу,  – наголосив Ігор Лещенко.

Поговорити з психологом, спробувати свої сили у веселій руханці, послухати цікаву лекцію, чи зайнятися творчістю – усі мали заняття до душі, адже на території фесту працювало одразу кілька локацій.

blank

До слова, мали учасники заходу і мотивацію, аби встигнули обійти всі майданчики фесту, бо за пройдені три – мали змогу отримали смачний обід від ТМ «Наша Ряба». Важливо, що одноразовий посуд для фестивалю закупили з екологічно безпечної сировини, яка швидко розкладається та не шкодить довкіллю.   За пройдені усі локації родини могли взяти участь у розіграші призів, серед яких похід в один з ресторанів Черкас, фотосесія, відвідини театру тощо.

Сам простір фестивалю об’єднував людей, адже провести увесь день з родиною в наш час, з його шаленим темпом і його щоденними проблемами, вдається не завжди, – переконана практичний психолог Тетяна Бойко, яка представляла тут свою лекцію.

«Такі лекції корисні для родин, щоб  вони розуміли, що є надія побудувати гарні стосунки, що будь-які проблеми можна вирішувати, і краще їх вирішувати, поки це не дійшло до критичної ситуації. Стосунки потребують вкладу і з одного, і з іншого боку, не буває так, що один хоче побудувати міцну родину, а інший не бере в цьому участь. Бо коли в такій родині з’являються діти, то з часом і вони страждають. Варто зрозуміти: сім’я має бути підтримкою, а не тягарем, який треба тягнути за собою», – зазначає психолог.

Жінка переконана, зараз варто доносити до людей, що ходити до психолога не страшно, а потрібно.

«Як психолог я вірю, що не буває випадкових зустрічей, тому всі, хто прийшов і втрапив на певну локацію, там повинен був бути», – вважає Тетяна Бойко.

Не випадково по сусідству з серйозною локацією – простір для найменшеньких. Малюки від 1 до 6  років бавляться з шишками, макаронами, крупами, бігають з гарбузами та «трудяться» над розмальовками.

Проте без сумніву, і це підтвердять всі учасники My Family Festу, найпопулярнішою стала локація з малювання так званого «дерева спогадів». До мольбертів з фарбами черга вишиковувалась аж до вечора.

blank

Проводила арт-терапію Влада Борисенкова, представник громадської організації «Мамина школа» з Києва.

«Це Арт локація для родини, щоб люди разом малюючи більш об’єднувалися, адже творячи одну картину, члени родини спілкуються, доводять власну думку, це об’єднує. Ми взяли дерево, як символ сім’ї, показали сім’ю, де є як гарні спогади, так і мало приємні, ми хотіли показати, що якщо є проблеми в сім’ї, то вони можуть стати поштовхом до спілкування. На малюнку погані спогади – це корені. Наводжу приклад: у бамбука так щільно коріння переплітається між собою,  що ніякі урагани і вітри не можуть цей бамбук вирвати, пошкодити, так і сімейні стосунки мають «перепліталися» настільки міцно, щоб ніякі «шторми» не змогли зрушити родину», – пояснила Влада Борисенкова.

blank

«Дуже важливо в житті кожної людини займатися своїм внутрішнім світом, щоб змінювати щось ззовні. Всі локації продумані спільно організаторами, ми провели так званий брейн-шторм, адже ті, хто мають дітей, знають, що саме може бути цікаво, як дітям так і батькам», – пояснив співорганізатор свята від «Української сімейної фундації» Єгор Єгоркін.

Для гостей фестивалю, крім локацій, працював фотобокс з миттєвими фото, кілька фотозон, було організовано розваги з мильними бульбашками тощо. Наприкінці вечора демонстрували сімейне кіно просто неба.

blank

До відома, кошти на фестиваль My Family Fest було зібрано шляхом продажу логотипу «Наша Ряба»: 20 цифрових копій логотипу  виставили на продаж на найбільшій у світі криптовалютній біржі Binance.  Таким чином було зібрано 160 000 грн, до яких компанія додала ще 240 000 грн. За рішенням Голови правління МХП Юрія Косюка 400 000 грн передали громадській організації «Українська сімейна фундація», яка організовує активне та змістовне сімейне дозвілля, мотивує родини спілкуватися щиро й відкрито.

blank

Довідково: МХП — вертикально інтегрований холдинг, лідер української аграрної індустрії з акціонерним капіталом і зарубіжними виробничими активами в Південно-Східній Європі. Це компанія, яка об’єднує понад 40 підприємств та 32 тисячі співробітників як в Україні, так і за кордоном. Підтримку громад, де представлені потужності холдингу,  МХП здійснює через проекти корпоративно-соціальної відповідальності Фонду «МХП – Громаді». «МХП – Громаді» створений задля трансформації життя людей в регіонах. Місія фонду – допомагати організовуватись людям та громадам для вирішення їх соціальних, економічних та екологічних проблем у близько 560 населених пунктах 14 областей України. Понад 200 млн грн Фонд «МХП – Громаді» спрямував торік на реалізацію соціальних ініціатив у селах та малих містах.

МХП володіє успішними впізнаваними брендами «Наша Ряба», Qualiko, Ukrainian Chicken, Kurator, «Легко!», «Бащинський», «М’ясомаркет» та інші. Продукції компанії довіряють у понад 80 країнах світу.

 

blank

Варвара Горова