Педагоги Черкаської санаторної школи створюють у своєму закладі стінопис. Таким чином, розповіла Суспільному вчителька народознавства Олена Суворова, закарбовують фарбами події сьогодення.

Разом із колегами пані Олена добирала ілюстрації, фарби та робила креслення. Нині робота на завершальному етапі.

Соняшникове поле, яке можна побачити на стінописі, – це символ багатства та сили, розповіла вчителька Марина Албу: “Коли малюєш, то думаєш про добробут, про те, щоб ми досягли своєї мети та про те, щоб збулася мрія усіх українців”.

Любов Будник узялася малювати лелеку, що летить у небі. Обрала саме цю птаху, бо, для неї, пояснила вона, це втілення України: “Лелека для мене символізує мир і свободу, миролюбність нашої держави”.

І хоч художньої освіти пані Любов не має та, лишитися осторонь, пояснила, не змогла.

У центрі стінопису – дівчина, яка обіймає Україну. Ця ілюстрація особлива, розповіла Олена Суворова: “Вона молиться і зосереджує увагу і всю свою любов на збереженні України”.

Малюють за контуром та коли до рук потрапляє пензлик та фарба, політ творчості не зупинити, додала вона: “Де темніше, де світліше, вже дивимось по ходу роботи. Ми постійно спілкуємось, обговорюємо кожен елемент, щоб це була спільна робота, щоб вона не була роздрібнена, А мала вигляд як одне ціле”.

Мурал створюють на стіні в актовій залі. Він після перемоги України нагадуватиме педагогам, що навіть у найтемніші часи вони продовжували творити, вважає пані Олена.