Окупанти продовжують красти в Україні все, що вдасться.

Російський окупант у перехопленій розмові похвалився коханій вкраденим в української родини телевізором і пожалівся, що ледь встиг його вхопити. Чергову перехоплену розмову окупантів опублікувало Головне Управління розвідки Міноборони України.

Під час бесіди з жінкою загарбник зізнався, що мародерство на окупованих територіях перетворилось на цілу індустрію. За його словами, командири не ховаючись грабують полишені українцями, які тікали від окупації, будинки і відправляють додому безліч техніки та іншого краму.

«Пару будинків вскривали. Там всі перли, що могли. Мені просто пощастило. Просто в потрібний час опинився. Я коли зайшов, він в коробці стояв. Коробку відкрив – ніфіга собі! Я його дістав і пішов» – похвалився він поцупленим телевізором  і додав, що його крадіжка – це «крапля в морі», пише zn.ua.

У опублікованому вчора, 23 червня, перехопленні ГУР МО, інший окупант-мародер глузував з колег, які соромляться красти.

18 червня ГУР опублікувало перехоплення, в якому російські загарбники скаржаться на обстріли з боку ЗСУ та непрацюючу військову техніку.

Ще раніше російський загарбник розповів, що в його підрозділі вже чекають не на ротацію, а на повне виведення з території України.