КП «Відродження» Матусівської сільської ради  зайняло десяте місце у регіональному реєстрі надійних та інвестиційно привабливих підприємств України. Експертну галузеву аналітику – для визначення та відзнаки кращих підприємств галузі, що надають якісні та надійні послуги, провів  Всеукраїнський галузево-аналітичний центр. Це незалежний інститут, що проводить діяльність у напрямках розвитку малого та середнього бізнесу, залучення іноземних інвестицій, створення відкритого інформаційного порталу та підвищення іміджу підприємств України. Щороку експерти Центру обирають кращі компанії у кожній галузі за принципами надійності та інвестиційної привабливості.

КП «Відродження»  зайняло десяте місце в регіональному реєстрі надійних та інвестиційно привабливих підприємств України.

Директор комунального підприємства «Відродження» Юрій Малик, працівники Михайло Харченко, Жанна Осадча, Юлія Ганжа, бухгалтер підприємства Олена Шеремет отримали сертифікати «Професіонал року», а Ігор Ситник, який працює від початку створення підприємства, одержав орден «За досягнення в галузі».

– Нагороди   підтвердили, що наше комунальне підприємство є надійним партнером, роботодавцем та пропонує якісні послуги, а статус «Компанія року» підкреслює високу якість роботи і престижність компанії, її значиму роль у розвитку галузі регіону, – констатував голова Матусівської ОТГ Василь Колісник.