Сьогодні під час ранкової наради міський голова Черкас Анатолій Бондаренко доручив керівникам «Нової якості» та управління інспектування до кінця цього тижня вирішити питання вивезення великогабаритного сміття по всьому місту. Контроль за виконанням доручення поклав на департамент житлово-комунального комплексу.

– Я три дні поспіль об’їжджаю місто по периметру. І як наприкінці минулого тижня, так і на ранок понеділка бачу у дворах міста одні й ті ж самі купи сміття. Тому в мене як у міського голови виникає відповідне запитання як до «Нової якості», котра зобов’язалася вирішити це питання, коли виграла тендер, так і до нашої муніципальної інспекції, котра повинна контролювати його виконання. Якщо потрібно змінити графік вивезення сміття та доповнити список місць для сміттєзвалищ, ми готові провести нараду навіть сьогодні, щоб вирішити це питання з «Новою якістю». Що ж стосується роботи управління інспектування, то до неї в мене вже давно багато запитань і зауважень, які я втомився озвучувати. Тому, якщо до завтра не буде складено 140 протоколів, а саме стільки у нас сміттєвих майданчиків, за невивезення сміття, підніматиму питання про звільнення відповідальних осіб за неналежне виконання їхніх службових обов’язків, – зауважив Анатолій Бондаренко.

Задля оперативного вирішення проблеми сміття міський голова доручив провести нараду за участі департаменту житлово-комунального комплексу, управління інспектування та компанії «Нова якість».