Посадова рокіровка. Від водія міського голови – до головного спеціаліста будівельного управління. До таких кар’єрних висот дослужився Анатолій Цвітковський. До виконання нових обов’язків той має приступити вже 18 липня. Знімки відповідного розпорядження оприлюднив у Facebook черкаський журналіст Вадим Комаров, пише “ВІККА”.

На свою попередню посаду радника міського голови з питань патронатної служби департаменту організаційного забезпечення Черкаської міської ради особистий водій Анатолія Бондаренка був призначений 8 місяців тому. Вже цього досвіду роботи в органах місцевого самоврядування Цвітковському вистачило, аби зайняти новий пост – головного спеціаліста управління державного архітектурно-будівельного контролю. Ймовірно, з перспективою подальшого підвищення колишнього водія кар’єрною драбиною до начальника управління, припускає Комаров.

До слова, на благо міської ради трудиться вже не лише Анатолій Цвітковський, але й його дружина Владислава. Та працює адміністратором у центрі надання адміністративних послуг. Сестра Ірина Цвітковська ж минулоріч претендувала на посаду головного спеціаліста відділу фінансування в департаменті соціальної політики. Тож, ймовірно, згодом на державній службі вималюється ще один наближений до мера родинний підряд.