Міський голова Сміли Олексій Цибко висловив бажання балотуватись в Президенти. Про це він в оригінальній формі повідомив на своїй сторінці у “Фейсбук”.

“Сміло Вперед! Мер Сміли – кандидат Народу України у Президенти!” – йдеться в дописі, доповненому фото Цибка із якоюсь заявою під приміщення ЦВК у столиці, та відео, де Цибко розповідає, чому він прийняв таке рішення.

Мовляв, через його небажання брати на місто борги “Смілаенергоінвесту”, що вкрав більше 86 млн. грн. сплачений смілянами за опалення із 2010 року, його попередили високопосадовці і силовики, що “будуть кінчати”.

“У мене не залишається іншого вибору, як іти на вибори, балотуватись, і звертатись до всього народу України, щоб він мене підтримав, а потім разом наводити лад в своїй країні”, – каже Цибко.

Утім, цікаво інше – куди написав заяву пан мер Сміли? Адже президентська виборча кампанія мала офіційно стартувати аж 31 грудня цього року, і лише тоді ЦВК приймала б документи і реєструвала б бажаючих балотуватись (до речі, лише після сплати застави у… два з половиною мільйони гривень, які ще треба десь узяти). А з огляду на можливість введення в Україні воєнного стану вибори можуть відсунутись у часі. Зараз виборчий процес іде лише в ОТГ, а про створення Смілянської ОТГ ніхто не чув. Тож мер Сміли явно просто попозував на фоні ЦВК, адже жодних подібних паперів там у нього і не прийняли б.

Шкода тільки, що частина черкащан і навіть обласних ЗМІ сприйняли цей піар-хід за чисту монету…