ВСІ НОВИНИ

Народні Запити

ПОДАТИ ЗАПИТ

Мерія все таки вирішила влаштувати “агрошоу” на відкритті новорічної ялинки

Цьогоріч головний символ Нового Року офіційно відкриють на Соборній площі 19 грудня о 18:00, повідомляє “Про все”.

– На площі відбудеться театралізоване дійство за участю артистів Черкаського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. Т. Г. Шевченка. Також на площі буде розміщена фотолокація «Резиденція Святого Миколая» та працюватиме новорічний ярмарок, – повідомив директор департаменту освіти Черкаської міської ради Сергій Воронов.

Театралізоване дійство та парад ілюмінованої техніки: як у Черкасах відкриватимуть новорічну ялинку

Родзинкою цьогорічного відкриття буде парад ілюмінованої агротехніки під музичний супровід. Подібні заходи відбувалися в Німеччині та Білорусії. Це дійство створять організатори промислової виставки «Агрошоу», тому в новорічному параді братимуть участь ілюміновані трактори.

– Щонайменше 15 машин проїдуть по бульвару Шевченка від ПК “Дружба Народів” до вул. Байди Вишневецького і вишикуються на Соборній площі. В середині тракторів будуть святкові персонажі, зокрема Святий Миколай та ангели, а позаду плануємо парад казкових героїв. Останнє відбудеться, якщо долучаться черкащани. Все це буде з музичним супроводом, – розповіла одна з організаторів виставки «AGROSHOW» Ірина Ващенко.

Вона додала, що з усією технікою можна буде сфотографуватися.

– Чому «Coca-Cola» повинна бути фішкою програми, якщо ми можемо зробити щось своє, – прокометувала організаторка параду.

Цілюща сила води та любові: п’ять легенд про річки та джерела Черкащини

У Черкасах стартував тиждень "Поетичної осені"

Як ви ставитеся до продажу сільськогосподарських земель?

Loading ... Loading ...