Не усім місцевим мешканцям прийшлося до душі асфальтування вулиці Козацька у Золотоноші, внаслідок якого рівень дороги піднявся на 42 сантиметри. Принаймні так стверджує тамтешній мешканець Володимир І. 16 грудня, коли пройшов дощ, у його двір збігла уся вода. Вона потрапила у шахту і ледь не вивела з ладу нову насосну станцію. Розповідає сайт zoloto.city.

Недовго думаючи, чоловік ухопив болгарку та й випиляв нею канавку для водовідведення протяжністю 3,5 метри через усю щойно викладену дорогу з твердим покриттям.

Цікаво, що, виїхавши на місце пошкодження комунального майна, начальник УЖКГ Золотоніського міськвиконкому Артем Харін та його колега Сергій Строкань не змогли знайти очевидців події. Ніхто із сусідів не бачив, тим більше не чув, коли Володимир гуркотів інструментом.

blank
На засіданні адміністративної комісії він доводив посадовцям, що виконав їхню роботу. Та заступник Золотоніського міського голови Олександр Флоренко зауважив, що варто було всього-навсього зателефонувати на «гарячу лінію» міського голови чи в управління, якщо є питання щодо якості виконання робіт підрядником. Весь комплекс асфальтування проведено згідно з проєктно-кошторисною документацією. Але у таких випадках управління ЖКГ має право не підписувати акт виконаних робіт і змусити виконавця усунути недоробки. А господарювати на власний розсуд містянин може тільки у своєму домоволодінні.

Тож, чоловік повинен сплатити 1360 гривень штрафу.