blank19 жовтня очікується збуджена магнітосфера, — повідомляє РБК-Україна. 

Як відомо, геомагнітна буря — обурення геомагнітного поля тривалістю від кількох годин до кількох діб, що негативно позначається на самопочутті людини. Лабораторії рентгенівської астрономії Сонця ФІАН попереджає українців про метеоудар 3 і 4 листопада.

Жителів Землі 19 жовтня очікує збуджена магнітосфера, а вже в листопаді 3 і 4 числа передбачається магнітна буря рівня G1.

Нагадаємо, це природне явище впливає на здоров’я і самопочуття людей. Магнітні бурі небезпечні в першу чергу для тих, хто страждає артеріальною гіпертонією і гіпотонією, хворобами серця. Приблизно 70% інфарктів, гіпертонічних кризів та інсультів відбувається саме під час магнітних бур.

Також експерти рекомендують уникати стресових ситуацій, не засиджуватися допізна і лягати спати до 23:00, щоб захиститися від впливу магнітних бур.