Понад 800 мільйонів гривень спрямувала Черкаська міська рада на оборону країни. Для порівняння: місто-мільйонник Львів виділило на ці потреби не набагато більшу суму – 1 мільярд гривень. Про це зазначив Черкаський міський голова Анатолій Бондаренко в інтерв’ю для видання “Зmi.ck.ua”.

«Ми виділили 846 мільйонів гривень на оборону країни. Ця цифра говорить сама за себе, – наголосив Анатолій Бондаренко під час інтерв’ю. місто Черкаси з населенням в триста тисяч жителів – майже 850 мільйонів гривень. Це дуже хороший результат для нас».

Зазначимо, що під час останньої сесії з міського бюджету було додатково виділено 96 мільйонів – на підтримку Збройних сил України, забезпечення виплат родинам загиблих та інші види допомоги для перемоги нашої держави.

При цьому Анатолій Бондаренко зазначив, що поки що не могли виділити більше ніж 96 мільйонів, «оскільки недоотримання бюджету сьогодні складає близько 350 мільйонів гривень. І потрібно розуміти, що зима буде складною. Тому однозначно має бути певний запас».

Крім того, 23,4 мільйонів гривень було виділено з бюджету міста упродовж 7 місяців нинішнього року на заходи, передбачені Комплексною програмою соціальної підтримки захисників державного суверенітету та незалежності України і членів їх сімей – жителів м. Черкаси на 2022-2024 роки.

Під час засідання виконавчого комітету, яке відбулося сьогодні, 22 серпня, в Черкасах перерозподілили ще 1,5 млн грн за зверненням однієї із військових частин.

Видатки на обороноздатність включають підтримку військових, поліції, СБУ та рятувальників, які пліч-о-пліч стоять на захисті державного суверенітету.