Міністр охорони здоров’я Максим Степанов вважає, що посилений карантин слід продовжити після 24 січня. Про це Степанов в коментарі “24 каналу”, пише “Українська правда”.

На запитання, чи є підстави станом на вівторок для продовження посиленого карантину, Сетпанов відповів: “Обов’язково є”.

“Я наполягаю на тому. Я, мої радники, провідні епідеміологи нашої країни (наполягаємо – ред.) щодо продовження цього карантину… По-перше, у нас були січневі свята, які супроводжувалися масовими святкуваннями, переміщенням людей, коли їздили до родичів. Все це потенційно дуже вплине на зростання кількості хворих на COVID-19. По-друге, у нас є щороку сезонне зростання хворих на грип, яке починається саме в січні і дуже важливо на цьому піку хвороби збити…”, – заявив Степанов.

Між тим, абсолютно протилежну думку трохи раніше висловив головний санітарний лікар, заступник міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко. Він запевнив, що продовжувати посилений карантин чи запроваджувати новий локдаун в Україні не будуть, якщо після завершення дії нинішніх обмежень не спостерігатиметься сплеску хворих на коронавірус. А нині по всій країні спостерігається значний спад нових випадків захворювання.