У Верховній Раді розглядають можливість вручення повісток військовозобов’язаним через месенджери. Про це пише сайт gazeta.ua.

До початку війни база мобільних номерів чоловіків призовного віку була майже повністю сформована. Тому “технічні можливості дозволяють надіслати повістку онлайн”. Про це розповів народний депутат, член Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони і розвідки України Федір Веніславський.

“На рівні комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони і розвідки ми наразі розглядаємо питання удосконалення законодавчих підстав для вручення повісток, у тому числі можливість відправляти чоловікам, які підлягають мобілізації, повідомлення про необхідність з’явитись у центр комплектування за допомогою месенджерів”, – зазначив він.

За його словами, наразі розглядається можливість усунення бюрократичних проблем, пов’язаних з цим питанням.

Він також визнав, що дійсно є певні проблеми з мобілізацією, тому що “через війну є дуже багато внутрішньо переміщених осіб, серед яких багато чоловіків призовного віку, які можуть бути мобілізовані, але оскільки вони перебувають не за місцем реєстрації, і не всі стали на військовий облік за місцем фактичного проживання, є проблеми з призовом”.