Щорічно 16 листопада відзначають своє професійне свято працівники радіо, телебачення та зв’язку.

Телевізійна програма, електронна поштова скринька, новини по радіо, дзвінок мобільного телефону та Інтернет – усі ці засоби комунікацій забезпечують сьогодні нам можливість спілкування в повсякденному житті.

У І півріччі 2018р. в області налічувалось майже 1,3 млн. абонентів мобільного зв’язку, у тому числі серед населення – майже  1,2 млн.

Із зростанням кількості абонентів мобільного зв’язку одночасно спостерігається зменшення кількості фіксованих телефонних апаратів, у порівнянні із І півріччям 2017р. їх кількість зменшилась на 14,8% і на 1 липня 2018р. становила 169,6 тис.одиниць, у тому числі домашніх 131,8 тис.

Завдяки новим технологіям прискореними темпами розвивається комп’ютерний зв’язок, зокрема, надання доступу до мережі “Інтернет”. Нині на Черкащині нараховується 652,5 тис. абонентів Інтернет, 89% з них  – у населення.

У І півріччі 2018р. в області 12 провайдерів надавали послуги кабельного телебачення, якими користувалися 16,8 тис. абонентів, з них 99,8% – абоненти, що користуються цим видом послуг вдома.

За інформацією Головного Управління статистики у Черкаській області.