Здається, що знайти справу до душі – не така вже й велика справа, особливо, коли тобі весь час підказують батьки, вчителі, або просто дивишся на успішного знайомого, та й собі думаєш: чому б і ні. Саме так думав в шістнадцять років  Владислав Недбайло із Звенигородщини, коли пішов навчатися на маляра-штукатура.

Ще під час навчання та відразу після його  закінчення Владислав  спробував себе у сфері будівництва і зрозумів, що це, як то кажуть у народі: «не моє». А далі була строкова  військова служба, де і зрозумів молодий воїн, що йому насправді до душі. Саме там,  на військовій службі і відкрився його талант – готувати смачну їжу.

Відразу після «дембеля», Владислав звернувся до Звенигородської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості за допомогою у здійсненні своєї мрії – опанувати професію кухаря. За сприяння служби зайнятості вчорашній воїн пройшовши  профдіагностичне тестування, обрав навчальний заклад і був направлений на професійне навчання.

І ось п’ять з половиною  місяців цікавого навчання в Черкаському вищому професійному училищі залишились позаду. Майстерність і творчий підхід Влада до приготування їжі  протягом всього періоду навчання вражали навіть бувалих майстрів. Тож, випускний іспит і практична робота стали для  молодого чоловіки лише формальністю.

«Коли ти маєш за спиною  ґрунтовні знання, в руках диплом, а попереду все життя – ти точно знаєш, що матимеш не тільки гарну роботу, але й отримуватимеш задоволення від своєї праці!»- із впевненістю зазначає Владислав Недбайло.

Звенигородська районна філія ОЦЗ