У селі Крупське Золотоніської територіальної громади на початку тижня виникла проблема з водозабезпеченням. Коли спеціалісти КП «Міськводоканал» обстежили сільську водонапірну башту, з’ясували головну причину поломки: користувачі вчасно не утеплили труби та обладнання. А морози цього не пробачили. Про це Золотоноша.City розповів директор комунального підприємства Сергій Кузнєцов. До того ж, потребувала облагородження сама шахта-колодязь: частину її треба засипати землею і вигнати цегляні стіни, щоб не обвалювалася щосезону земля. Актуальним є й заміна частини обладнання, що вийшло з ладу.


Зрозуміло, що обсяг робіт − значний і провести його у повному об’ємі в зимових умовах неможливо. Однак не можна було й зволікати, оскільки башта обслуговує понад 30 споживачів, дитячий садочок, школу, адмінприміщення, магазин і ФАП.

blank
Того ж дня, за словами старости села Крупське Надії Хомут, фахівці «Міськводоканалу» частково відновили подачу води на центральну вулицю, магазин і фельдшерсько-акушерський пункт. Їм вдалося відігріти замерзлу трубу більшого діаметру.

blank
А вже 21 січня бригада аварійно-відновлювальних робіт дільниці водопостачання на чолі з майстром Віталієм Шморгуном забезпечила стовідсоткове забезпечення води громаді. Вони домоглися функціонування проблемної гілки водорозподілу меншого діаметру. Спеціалісти дільниці працювали пів дня, аби мешканці Крупського, фахівці адмінбудівлі та спеціалісти навчальних закладів були забезпечені водою.