Російські власники намагаються знищити ПАТ “Монастирищенський машинобудівний завод”.

До 2014 року підприємство стабільно працювало і наповнювало бюджет Монастирища, однак у зв’язку з військовим діями на Сході України ситуація погіршилася.

Сьогодні практично все обладнання вивезено, частину працівників вже звільнили, а іншу вже попередили про майбутнє звільнення.  Акції планують продати перепродали фірмі, яка має намір розпочати демонтаж бетонно-металевих конструкцій заводу.

До міського голови Монастирища Олександра Тищенка звернулися працівники заводу з проханням підтримки щодо збереження даного підприємства, звернення депутатського корпусу Монастирищенської міської ради до відповідних служб України з метою притягнення до відповідальності винних осіб та повернення заводу власність держави.

“Незважаючи на те, що завод є приватною власністю, міська влада зобов’язана реагувати на подібного роду звернення, так як порушуються права працюючих на заводі жителів міста, існує діюча заборгованість до державних установ, зокрема перед перед Пенсійним фондом, а також на території підприємства проходять комунікації комунальних служб і укладений договір про спільне використання даної території.

Вже є інформація, що намагаються вирізати силовий електрокабель, який веде до котельні, це поставить під загрозу проведення наступного опалювального сезону, внаслідок чого постраждають жителі нашого міста”, – розповів у коментарі Zmi.ck.ua Олександр Тищенко.

blank

blank

У Монастирищі вже підготували звернення до Президента України, Генеральної Прокуратури України, Служби безпеки України до Ради національної безпеки і оборони України про притягнення до відповідальності винних осіб за продаж обладнання, руйнацію об’єктів, звільнення працівників та повернення підприємства у державну власність.