Дбати про диких тварин у холодну пору – звична справа для мисливців з Колодистого на Тальнівщині. Чоловіки займаються не полюванням єдиним, адже у лісовому масиві давним-давно організували годівниці для кіз, до яких періодично навідуються та привозять зерно, сіно, розкладають на пеньках солонець. Кожен з мисливців обирає ту ділянку лісу, до якої йому зручніше дістатися, розповідає видання “Вісті Черкащини“.

Так, днями з самого ранку поїхали до лісу Василь Чурпіта з сином Ростиславом та Дмитро Сарана. Під їхнім наглядом – ділянка лісу ближче до Гірського Тікича, харчі для тварин розкладають у 2-х визначених місцях.

– Раніше ми зробили з дерева жолоб, тепер маємо таку годівницю. Вже раз насипали в неї зерно, а це поїхали вдруге, – каже Чурпіта. – Бачимо, що тварини з’їли привезене нами раніше. Взяли з дому качанів, кукурудзу, сіль. Беру з собою і сина, хай бачить, що бути мисливцем – це не тільки полювання, а й турбота про тварин, та вчиться. Коли він чує, що я збираюся до лісу, то завжди хоче зі мною. Йому цікаво, – каже чоловік.