Черкаська фотографиня Людмила Давиденко показала в мережі чергові світлини черкаського Дніпра. Зазвичай жінка фотографує світанки, проте вчора вирішила показати захід сонця.
“Захід сьогодні не поступається світанку”, – підписано світлини.
Черкаська фотографиня Людмила Давиденко показала в мережі чергові світлини черкаського Дніпра. Зазвичай жінка фотографує світанки, проте вчора вирішила показати захід сонця.
“Захід сьогодні не поступається світанку”, – підписано світлини.
КОМЕНТАРІ