10 квітня 2019 року рибоохоронцями спільно з водною поліцією та громадськістю було викрито грубе порушення правил рибальства. Інцидент стався на р. Вільшанка, поблизу насосної станції в адмінмежах с. Лозівок Черкаського району. Повідомляють у прес-службі рибоохоронного патруля.

Близько 5 години було затримано громадянина, який ловив рибу з гумового човна забороненими знаряддями лову – двома мисиновими сітками. Порушник виловив рибу: судак – 8 екз.,  плоскирка – 11 екз., окунь – 4 екз., карась сріблястий -1 екз. та плітка – 22 екз. Вага водних біоресурсів склала 15 кг. Збитки, завдані рибним запасам, становлять 6 409 грн.

На особу оформлено протокол за ч.4 ст. 85 КУпАП. Матеріали справи готуються для передачі в слідчі органи поліції за місцем скоєння правопорушення. Вирішується питання про відкриття кримінального провадження за ст. 249 ККУ (незаконне зайняття рибним промислом).

Управління Держрибагентства у Черкаській області закликає усіх громадян дотримуватись природоохоронного законодавства! Якщо Ви стали свідком незаконного вилову чи збуту водних біоресурсів, а також продажу заборонених знарядь лову – повідомляйте про це на телефони «гарячої лінії» відомства: (093) 000-22-03 та (0472) 31-02-76.