Введено в дію комплекс габаритно-вагового контролю на автодорозі «Черкаси-Сміла», пише “Сміла.ua”.

Як повідомляють в обласній службі автомобільних доріг, пересувний пункт габаритно-вагового контролю облаштовано працівниками філії «Черкаська ДЕД» ДП «Черкаський облавтодор» на замовлення Служби автомобільних доріг у Черкаській області.

Для цього забетоновано спеціальний майданчик для розміщення комплексу, встановлено і дорожні знаки та інформаційне панно.

Служба автомобільних доріг нагадує, що перевезення вантажів, у тому числі сільськогосподарської продукції, вага яких перевищує 40 тонн, заборонена. Забороняється рух транспортних засобів з навантаженням на вісь понад 7 тонн або фактичною масою понад 24 тонни.

«Тож просимо водіїв-перевізників та керівників підприємств пам’ятати про відповідальність за порушення законів України та обов’язки, які ви берете на себе, як керівники та учасники дорожнього руху», – наголошують у САД в Черкаській області.

До речі, не всі користувачі у соціальних мереж зустріли таку новину з радістю. Якщо оптимісти стверджують, що нарешті наші дороги не будуть так руйнуватися, як дотепер, то песимісти зазначають, що це чистої води «показуха», зважувати вантажівки будуть тільки перші дні, а потім можна буде відкупитися, мовляв, «дав на лапу, і хоч «Боїнгом» їдь..» Зате, уточнюють, у тих, хто «зважує» та у правоохоронців, які фришуватимуть цю нову справу, з’являться нові «Лексуси» та «Мерседеси».

А тим часом, наголошують користувачі соцмереж, водії перевантажених фур, коли дізналися, що на трасі з Черкас до Сміли почав діяти ваговий контроль, різко загальмували свої авто, з’їхали з об’їзної дороги і скупчилися у районі села Руська Поляна.