У Черкасах на зупинці громадського транспорту, коли під’їхав тролейбус, травмувалася жінка. Повідомили у патрульній поліції Черкащини.

Її з рваною раною та кровотечею в районі стегна госпіталізували до третьої міської лікарні.
Подія сталася учора близько 19-ї години на бульварі Шевченка.
Свідки кажуть, що 56-річна черкащанка впала на тролейбус втім, детальні обставини цієї події з’ясовує слідчий у справах ДТП з постраждалими.

КОМЕНТАРІ